Piegāde


1. Interneta veikals texx.lv nodrošina preces piegādi uz OMNIVA pakomātiem vai uz Lietotāja norādīto piegādes adresi LATVIJAS TERITORIJĀ.

2. Pasūtījuma apstrāde notiek 1-2 darba dienu laikā.

3. Piegādes maksa Latvijā caur Omniva pakomātu ir 3,20 EUR (trīs euro un divdesmit euro centi), ar kurjeru 7,00 EUR (septiņi euro un nulle euro centi). Pirkumam virs 60,00 EUR piegāde bez maksas.

4. Interneta veikals darīs visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka pasūtītās preces tiktu piegādātas pēc iespējas ātrāk. Aptuvenais piegādes laiks ir 1-4 (viena līdz četras) darba dienas.

5. Ja preču piegāde Lietotājam nav iespējama Lietotāja vainas vai no Lietotāja atkarīgu apstākļu dēļ (Lietotājs ir norādījis nepareizu piegādes adresi, telefona numuru sūtījuma koda saņemšanai vai nav izņēmis sūtījumu no pakomāta norādītajā termiņā), preces netiek sūtītas atkārtoti, bet pasūtījums tiek atcelts. Šādā gadījumā Lietotājam tiek atgriezta nauda tikai par preci, bet piegādes maksa netiek atmaksāta.

6. Saņemot preces, Lietotājam ir pienākums informēt Interneta veikalu par neatbilstošu preci 1 (vienas) stundas laikā no preces saņemšanas brīža. Neinformējot Interneta veikalu noteiktajā laikā, Lietotājs apliecina, ka ir saņēmis savas pasūtītās preces un tās ir labā stāvoklī.

Apmaksa

BANKAS PĀRSKAITĪJUMS
Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs uz jūsu norādīto ēpasta adrese nosūtīsim priekšapmaksas rēķinu. Pēc rēķina apmaksāšanas, sagatavojam jūsu pasūtījumu priekš jūsu izvēlētās piegādes metodes.

AR INTERNETBANKU
Pēc pasūtījuma veiciet apmaksu ar bankas starpniecību.


Kontakti

[email protected]
+371 27848686

Rekvizīti

SIA "TEXX"
Reģ. Nr.: 40203365201
PVN Nr.: LV40203365201
AS "Citadele banka"
LV24PARX0027342410001

Pirkumu grozs